Ako náhle sa musí platiť niečo zo zákona, tak tomu nie je úniku a nemáte na výber. V prípade zákonného poistenia vozidla síce platíte poistenie zákonom dané, ale máte možnosť vybrať si svoju poisťovňu i cenu.
Možno ste sa chytili prvej ponuky, ktorá sa vám naskytla a teraz platíte. Občas sa vám čiastka navýši a vy ani nemáte tušenie, že môžete na tomto poistení ušetriť. Stačí si len sadnúť k počítaču pripojenému k internetu a využiť službu online na.

aplikace

Aké výhody vám uvedená služba prináša?

V prvom rade nemusíte za ponukami poistenia nikam ďaleko. Stačí využiť modernú techniku a pripojenie k internetu a zadať do online kalkulátora na požadované údaje.

Aby vám zadávanie šlo rýchlejšie, tak si stačí pripraviť technický preukaz od vozidla, v ktorom nájdete všetko potrebné. Nezabudnite si spočítať ani roky odjazdené bez nehody, pretože vďaka nim získavate bonus v podobe zľavy.
Na konci vás čaká vyhodnotenie v podobe ponúk jednotlivých poisťovni a okrem konečných cien aj ďalšie možné výhody a výška poistného plnenia.
Na základe vášho výberu máte možnosť s vybranou poisťovňou uzatvoriť rovno aj poistnú zmluvu o zákonnom poistení vozidla a to online.

dopravní nehoda

V prípade ďalších dotazov a doplneniu informácii stačí využiť uvedené kontakty, na ktorých vám ochotne pomôžu a poradia.
Vďaka systému porovnania online ušetríte more času, ktorý by ste inak trávili tým, že by ste navštevovali osobne vybrané poisťovne a ešte by ste sa nedozvedeli všetky potrebné informácie. Týmto spôsobom získate jednoduchý prehľad a vyberiete si to najvýhodnejšie poistenie pre vaše vozidlo.
Môžete nakoniec platiť menej, než doteraz a ešte získať ďalšie výhody pripoistenia.