Chcela by ste si zájsť ku kaderníčke alebo na kávu so svojou kamarátkou, ale nechce sa vám so sebou brať svoje deti? Schádza vám stráženie? Ponúkame vám vynikajúce stráženie v podobe súkromných jaslí bratislava, kde vám nielen vaše deti postrážime, ale tiež je naučíme veľa nových vecí. O vaše najmenšie sa budú starať naše odborne vyškolené pani učiteľky, ktoré majú s deťmi bohaté skúsenosti. Zaručujeme vám individuálny a empatický prístup pre každé dieťatko. Naše triedy sú rozdelené do malých kolektívov po piatich deťoch, teda sa nemusíte strachovať. Vďaka malému kolektívu sa tiež veľmi znižuje chorobnosť vašich odrobiniek, než v bežných materských triedach. Do našich jaslí navyše môžu chodiť už tie nejmenšie bábätká od jedného roka a vôbec nevadí, že budú nosiť plienky. Súkromné ​​jasle bratislava ponúkajú nadštandardné služby pre vašich najmenších, sme presvedčení, že vaši drobci sa budú za nami tešiť a možno sa im nebude chcieť ani domov.

hřiště

Skvelé stráženie už pre tie najmenšie deti

Chcela by ste sa už vrátiť do práce, ale nemáte stráženie pre svoje najmenšie ratolesti? Babičky bývajú ďaleko a alebo nemôžu strážiť vaše deti každý deň? Chcela by ste svoje dieťa prihlásiť do škôlky, ale na škôlku je vaše dieťatko ešte malé alebo dokonca nosí https://www.novinky.cz/koktejl/455016-nova-panenka-barbie-nosi-hidzab.html plienky? Nevešajte hlavu! Máme pre vás skvelé riešenie. Súkromné ​​jasle bratislava vám ponúkajú vynikajúce stráženie pre vašich najmenších už od dvanástich mesiacov aj s plienkami!

kostky

Ponúkame vám stráženie každý deň až do 17 hodiny. O vaše poklady sa bude starať kvalifikovaný personál, ktorý hýri empatiou, dobrou náladou a bohatýma skúsenosťami. Vaše deti budú v tých najlepších rukách. Naše stredisko sa nachádza v pokojnej lokalite plnej zelene, kúsok od nás je obrovské ihrisko, kde sa vaše deti perfektne vybláznia. Garantujeme vám individuálny prístup pre každé dieťatko. V súkromných jasliach bratislava sa bude vašim deťom určite páčiť.