Možností výberu je dosť, určite máme z čoho vyberať. Snažil som sa vybrať produkty z každej cenovej kategórie, chcem poskytnúť objektívne možnosti a výber.
Tento šport si získal srdcia veľa ľudí a naďalej má čoraz viac priaznivcov skoro po celom svete. Samozrejme hlavne tam, kde býva častá zima a sneh. Na Slovensku máme i my cez zimu takéto podmienky a taktiež hory, na ktorých môžme túto obľúbenú činnosť vykonávať.

 Preto sa poďme teda i my spoločne pozrieť na niektoré možnosti,
 ako si túto zábavu zaopatriť. Vždy vyberiem snowboard cena, 
 ktorá je najlepšia.
 
 

snowboarding Takže, aký sa nám poskytuje výber? Circuit Amptek – Je vhodný pre záujemcov, ktorí už sú s danou aktivitou oboznámení, stredne pokročilí. Jedná sa model sezóny zima 2011. / 129, 95 € GNU Carbon Credit BTX 16/ 17– Tento výber odporúčam začiatočníkom, ktorí si však chcú vychutnať tento šport naplno. Pretože produkt je vhodný na štýly all- mountain a freestyle, s prehnutím na štýl banana. Sezóna zima 2016. / 319, 99 €. Lib Tech SK8 Banana 16/ 17 – Presne tie isté parametre, ako GNU Carbon Credit BTX, jedná sa o skvelú novinku, ktorá sa postupne stáva reálna k našim financiám. / 400 € Tieto dosky sú vyrobené skôr pre mužov, preto nezabudnime ani na tie pre ženy, ktoré uvediem teraz. Genie – Ako stvorený pre začiatočníčku. Je navrhnutý na pohodlnú a bezpečnú jazdu. / 199, 96 € Roxy Suger Ban 16/ 17– Je vhodný pre amatérske jazdkyne, ktoré chcú jazdiť na štýl freestyle a all – mountain. / 280 € GNU B – Nice Reflect BTX 16/ 17– Takisto vhodný na all mountain a freestyle, pre ametérku, štýl banana. / 319, 99 € cena • S takýmto vybavením sa nemusíme báť hôr. Samozrejme, pozor si dávať musíme vždy ale s týmto výberom si užijeme pohodlnú a zábavnú jazdu. Takýto tovar sa dá zohnať približne od 120 do 470 eúr. Záleží na tom, aký štýl jazdy chceme používať a na našich skúsenostiach. Výber je pestrý, ja som však vybral len pár tipov. Na predaj sú ešte iné alternatívy.