Nikdy by ste sa nemali hanbiť za niečo, čo naozaj chcete. Ale čo to naozaj je? Čo vás skutočne baví a čo je podľa vás niečo, nad čím by ste sa mali zamyslieť a čo pre vás predstavuje to najlepšie, čo vaša partnerka nevie alebo jej to predtým nejako ani nenapadlo? Je to len na vás, ale verte tomu, že občas sa proste musíte postaviť za seba, za svoje rozhodnutia a pochopíte, že presne toto mohlo byť niečo, o čo ste celý život stáli, hoci sa vám to nepodarilo. Nemusíte byť expert, aby ste vedeli, čo sa vám páči a čo vám robí dobre. Veď to sami určite viete identifikovať, no nie? Tak už viac nečakajte a nebojte sa povedať, čo naozaj chcete zažiť a vidieť. V tomto prípade hlavne zažiť. Skúste tak nenápadne vašu partnerku namotať na masaz penisu bratislava.

vášeň

Keď viete svojej partnerke povedať, čo sa vám páči, bude vám vedieť aj ona povedať, čo sa páči jej. A to je niečo, čo proste chcete, verte tomu, že naozaj to chcete. Pretože nakoniec to bude všetko aj tak len o vájomnej rozkoši, veď sa nad tým na chvíľu pozastavte. Všetko bude presne tak, ako si to predstavujete vy sami. A keďže by ste sa mali zamyslieť nad tým, čo pre vás sex znamená a prečo sa podľa vás môžete skutočne zamyslieť nad tým, čo sa vám páči a čo je podľa vás naozaj super, vždy by ste mali robiť všetko tak, ako to chcete vy sami. Sami musíte chcieť vedieť, čo je pre vás dobré a keď to neviete vy, nemôže na to prísť váš partner.

sexy poloha

To je základ, mali by ste na to myslieť a presne to je niečo, čo je pre vás dobré a ako sa naozaj postaviť za seba, za všetky veci navôkol vás a len to je niečo, za čo sa musíte postaviť a čo pre vás proste bude predstavovať klasiku. Klasiku zmysle, že si to proste naozaj užijete tak, ako sa len dá. A vy určite viete, že sa to dá, určite vám je jasné, že všetko bude naozaj presne také, aby vám bolo dobre.