Vždy som mala problém so svojimi očami. Tak veľmi mi záležalo na tom, aby som ich mala krásne. Tak som závidela všetkým ženám, ktoré mali krásne veľké oči a nemuseli si ich poriadne ani maľovať, pretože všetko vyzeralo geniálne. Ja som také šťastie nemala. Snažila som sa nájsť moje oči a aj moje riasy, ktoré snáď totálne zmizli alebo mi ich asi niekto v spánku ostrihal. Bolo to fakt depresívne a nebudem klamať, že nie. Naozaj som chcela, aby som vyzerala ako z módneho časopisu, kde bude pod fotkou len napísané, že na vytvorenie fotky neboli použité umelé riasy. Niekedy stačí aj takáto banalita, aby sa človek cítil oveľa lepšie.

ardell řasy

Mala som naozaj problém cítiť sa dobre. Aj keď niekto to považoval za hlúposť, že s acítim zle kvôli malým očiam a krátkym riasam, mňa to naozaj trápilo a chcela by som, aby to bolo inak. Nič mi však nemohlo zabrániť v tom, aby som začala premýšľať či to môžem nejako zmeniť.

Našťastie, v dnešnej dobe existuje naozaj veľmi veľa možností, ako sa môže žena vylepšiť tak, aby vyzerala dobre. Jedným z nich je napríklad aj použiť ardell mihalnice. Vedela som však, aký majú názor na niečo „umelé“ moje kamarátky a moja rodina. Otázne však bolo či som napriek tomu ochotná urobiť niečo preto, aby som sa sama cítila lepšie. Asi vám je už teraz jasné, že odpoveď je áno. Chcela som pre seba niečo urobiť a bola som ochotná skúsiť čokoľvek. Takže som si napriek všetkému povedala, že si ich na oči dám, aj keď sa na mňa budú pozerať ako na nejakú umelinu.

prodloužení řas

Vyzerala som naozaj neuveriteľne dobre, takže vám je asi jasné, že mi to začalo byť celkom jedno. Mohla som sa teda vykašľať na to, ako vyzerám a ako pôsobím na mojich blízkych. Keď som sa ja raz cítila dobre, už na ničom inom nezáležalo. Myslím si, že toto je určite najviac. A to je moja rada aj pre vás. Neobmedzujte sa, je to zbytočné.