Prečo by ste sa mali vo svojom živote orientovať na niečo, s čím vôbec nie ste spokojný? Ľudia sa veľmi často uspokoja s niečím, čo ich v živote vôbec nenapĺňa. Nezáleží na tom či je to vzťah, alebo jednoducho nejaký nepodarený kus nábytku. Keď raz nie ste spokojný alebo vás to jednoducho nenapĺňa, ukončite to. Načo mať pri sebe niečo, čo vás nerobí šťastnými? Nemali by ste byť len človekom, ktorý sa uspokojí s priemerom. Mali by ste chcieť niečo viac. Niečo, čo bude naozaj ohromné. Niečo, čo budete milovať. A dokonca aj niekoho alebo niečo, čo bude skutočne milovať vás.

moderní žárovka

Zbavte sa všetkého, čo vás nerobí šťastnými
Načo mať vo svojom okolí a vo svojej blízkosti veci, ktoré vás otravujú? Alebo, ktoré vám len zbytočne zaberajú priestor a vy stále viac a viac zisťujete, že vás jednoducho len oberajú o energiu? Je dôležité, aby ste sa popozerali po svojom byte či dome a povedali si či ste spokojný so všetkým, čo sa tam nachádza. Je v pohode vaše zariadenie? Ste spokojný so svojou posteľou? S farbami, ktoré máte na stenách? Ste spokojný s partnerom, ktorý je stále pri vás? Alebo by ste najradšej všetko (vrátane partnera) vyhodili a vymenili za niečo nové a iné?

stropní osvětlení

A čo vaše osvetlenie?
Ak ste nespokojný s osvetlením vo vašom domove, môže sa veľmi rýchlo stať, že ste nespokojný aj s celým vaším životom. Proste je to niečo, čo vás skutočne ovplyvňuje či si to uvedomujete alebo nie. Verte tomu, že správne osvetlenie vo vás dokáže vyvolať úplne inú náladu. Keď máte poriadne osvetlenie lacné led trubice, vedené žiarovky na predaj, ktoré vám robí radosť a z ktorého máte dobrý pocit, budete sa tešiť z toho, že ste doma. Osvetlenie vo vás vyvolá atmosféru domova. Dokonca sa budete tešiť aj z obyčajných vecí, napríklad, keď si budete variť čaj. Nenechajte sa odradiť niekým, kto vám bude tvrdiť pravý opak. Vy rozhodujete.