Patrím medzi milovníkov zimných športov. Viem, že toto o sebe tvrdí možno veľa ľudí, ale čo sa týka mňa, u mňa to teda na stopercent platí. Možno to bude skôr vtom, že som totálny blázon do športu vo všeobecnosti. Neviem si predstaviť deň bez toho, že by som sa niekam nešla aspoň prejsť alebo aspoň zo tri razy vybehnúť hore dole po schodoch. Najhoršie pre mňa je, keď som chorá a viem, že musím ležať doma a nenamáhať svoje telo. To je pre mňa hotové utrpenie a verím, že moja imunita všetko zvládne a nebudem takéto stavy zažívať príliš často.

Snowboarding

Zdravie je pre mňa veľmi dôležité a myslím si, že je to to najdôležitejšie, čo vo svojom živote máme. Preto by sme si ho mali vážiť a starať sa oň, jednoducho je to tak. Myslím si, že hlavne počas zimy je to naozaj niečo, na čo by sme mali upriamiť svoju pozornosť. Verím, že existujú šialenci, ktorí sú ako ja a sú schopní vonku behať aj vtedy, keď je niekoľko čísel pod nulou a kopa snehu. Asi by ma zastavila len snehová fujavica. V každom prípade, športovanie vo vnútri veľmi neobľubujem, preto využijem každú možnosť, keď pre seba niečo môžem urobiť v prírode. Respektíve, aspoň vonku.

Slunce na horách

Svah je pre mňa miestom, o ktorom si myslím, že som sa na ňom narodila. Tam je pre mňa úplne všetko. Od kôp snehu, cez padajúce vločky, až po horúcu čokoládu a oheň v kozube niekde na horskej chate. Hoci lyžiam veľmi neholdujem, odkedy ma z lyžiarok začali neskutočne bolieť nohy, doska je pre mňa ako stvorená. Ak je však niečo pri jazdení na doske skuočne dôležité, tak je to určite mať kvalitné topanky na snowboard.

Spolu s prilbou a teplým oblečením http://www.playtvak.cz/hladka-podprsenka-umi-s-oblecenim-divy-musite-mit-f7o-/pradlomanie.aspx%3Fc%3DA161220_160658_pradlomanie_kukosú pre mňa symbolom bezpečnosti a pohodlia na svahu. Odkedy ich mám, do lyžiarok by som svoju nohu už asi nikdy nedala. V nich dokážem vydržať celé hodiny bez toho, aby som si sťažovala na to, že ma tlačia alebo, že sú príliš ťažké.