Drevo ako materiál nás vracia do detských rokov. Je symbolom ľudových tradícií a nášho pevného spojenia s matkou zemou. Preto nie je divu, že sa s ním stále stretávame ako so základným stavebným materiálom alebo dôležitým prvkom v interiéri či exteriéri.

podlaha

Je ľahko dostupné a vlastne najpoužívanejší na svete. Skrášli priestor, dodá mu teplo a vdýchne mu dušu domova. Aj jeho vôňa je jednoducho nezameniteľná.
Hodí sa na podklad, obklady stien alebo aj vytvorenie podlahy. Tu ste rozhodne na správnom mieste. Poteší vás nielen kvalitný materiál, ale aj cena, ktorá nie je nijako vysoká. Dajte voľný priechod svojej fantázii a stavte na osvedčený produkt, akým je dlážkovica. Týmto spôsobom môžete dekorovať nielen chatu ale tiež váš dom či byt. Navyše sa drevo ako materiál dá kombinovať veľmi vkusne tiež so sklom alebo kovom.

Väčšinou sa ako podlahový materiál používa smrek, ktorý má krásnu štruktúru a tiež farbu, ktorá ladí takmer s každým kusom nábytku.

3 najdôležitejšie vlastnosti
o odolnosť
o pevnosť
o dlhá životnosť

Práve to by vás malo presvedčiť o kvalite takejto podlahy. Navyše má výborné teplo izolačné vlastnosti, čo ocenia hlavne tí, ktoré často trápia studené nohy. Vyberať môžete z už spomínaného smreku alebo je vám k dispozícii aj krásna borovica, ktorá je o niečo svetlejšia. Záleží len na vašom osobnom vkuse alebo momentálnej nálade. Spôsob pokladania je veľmi jednoduchý a pritom rýchly, takže ho zvládnete hravo aj vy. Systém pero drážka vám zaistí pevné spojenie zámkov, medzi ktoré sa už nič nedostane. Pri náhodnom poškodení je tiež veľmi jednoduchá výmena, kedy siahnete iba po novom kuse.

laminát

Alebo si tak môžete vytvoriť príjemnú terasu, kde budete môcť relaxovať s priateľmi a vaše problémy a starosti odložiť na neskôr. Jednotlivé dosky majú proti kĺzavú úpravu, takže sa vám bude pohodlne chodiť po takto luxusnom povrchu.
Repertoár jednotlivých výrobcov je naozaj široký, takže sa nemusíte báť a ísť smelo vyberať presne to, čo sa vám bude páčiť. Aj vy na 100% nájdete tú pravú podlahu, ktorá ozdobí váš interiér.