Zakúpili ste si nový automobil a potrebujete uzavrieť zákonné poistenie? Hľadáte poistenie za najlepšiu možnú cenu? Už hľadať nemusíte, u nás ste na správnej adrese.

Ako iste viete, každý vlastník motorového vozidla je povinný platiť poistenie zo zákona. Okrem toho, že je to povinné zo zákona, vám tento úkon pokrýva ujmu na zdraví alebo majetku, ktorú spôsobíte druhej osobe alebo osobám, teda si nemusíte lámať hlavu nad finančnou zodpovednosťou pri autonehode. Vaše škody za vás automaticky preplatí vaša poisťovňa.

autonehoda

My vám ponúkame najlacnejšie poistenie auta a navyše u nás zriadite poistenie takmer okamžite. Nemusíte nikam chodiť, stačí mať prístup k internetu a poistenie si dojednať online. Ak máte akékoľvek otázky, využite našej bezplatnej linky pre zákazníkov.

Okrem uzatvorenia zákonného pzp vám ponúkame aj konzultáciu a poradenstvo, ďalej administratívne úkony a v neposlednom rade tiež pomoc pri likvidácii poistnej udalosti. Garantujeme vám prvotriedny servis a pevne veríme, že budete s našimi službami spokojní.

pojištění

Rozšírte rady našich spokojných zákazníkov

Stali ste sa vlastníkmi motorového vozidla? Viete o tom, že zo zákona musíte platiť poistenie, ktoré vás chránia pred majetkovou škodou druhej alebo tretej osobe? Hľadáte cenovo dostupné a rýchlo uzatvorené PZP? Ak ste na všetky otázky odpovedali áno, ste tu správne. Ponúkame vám najlacnejšie poistenie auta už do 24 hodín od nás emailom obdržíte bielu a zelenú kartu. Už si nemusíte lámať hlavu nad tým, kto bude platiť ujmu za finančné škody pri autonehode cudzej osobe. Všetky škody za vás automaticky zaplatí vaše poisťovňa. Prenechajte starosti nám! Len u nás nájdete výhodné zľavy a bonusy. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Pevne dúfame a veríme, že sa zaradíte medzi našich spokojných zákazníkov.