Keď chcete, aby bolo všetko podľa vás, aby bolo všetko krásne a aby boli veci naozaj presne také, ako sa to páči vám, je jasné, že nakoniec sa proste musíte pozerať na to, čo je pre vás to najlepšie. Aj keď sa pozeráte na to, ako vyzeráte, ľudia jednoducho majú tendenciu vidieť sa v tom horšom svetle a aj keď by to normálne byť nemalo, tak to normálne jednoducho je. A verte tomu, že aj keď sa vám to nepáči, mali by ste veriť tomu, že to čo, vidíte, je naozaj krajšie v skutočnosti. Hoci sa vám to teraz nezdá a nechce sa vám tomu ani veriť.

řasy umělé

Žena má v sebe zakorené, že nie je nikdy dostatočne pekná. Aj keď sa sama sebe páči, potom sa náhodou s nejakou kamarátkou odfotí a zistí, že sa sama sebe naozaj absolútne nepáči. Je to normálne, ale zase opakujeme, že by to normálne byť nemalo. Pretože by ste sa sama sebe páčiť určite mali, veď na tom je všetko postavené, no nie. Keď sa však chcete sama sebe páčiť, mali by ste si to nejako zariadiť a najlepšie nejako, kde sa budete cítiť čo najlepšie. Vtedy prichádzajú často na rad umelé mihalnice.

půvab

Je to smiešne, ale naozaj dokáže aj takáto obyčajná vec hotové zázraky, keď jej to dovolíte. Predsa len to nie je niečo, čo by pre vás malo predstavovať vec, z ktorej neviete ujsť, ktorá je pre vás nedôležitá a možno absolútne nepodstatná, no verte tomu, že nakoniec ste to predsa len vy, kto sa zo všetkého teší a kto je sám so sebou čo najviac spokojný. Asi je to proste len tak, že sa proste môžete zo všetkého tešiť, len sa tomu musíte postaviť čelom. Asi je to proste len o tom, aby ste robili veci presne tak, ako by mali byť urobené. A aj keď neviete, čo sa vám teraz páči, možno sa takto uvidíte a budete vidieť veci jasnejšie. Pretože možné to proste je. Nikdy nemôžete vedieť, čo sa vám bude páčiť. Všetko bude len o vašej radosti. Je to však o tom, aby vám boli veci viac, než len jasné.