Ale z aplikácií, ktoré nám poskytli nové spôsoby úpravy fotografií a videa do hier, sa vývojárom v roku 2018 podarilo nájsť nové spôsoby, ako nás prekvapiť a potešiť.

aplikace

1. Adobe Premiere Rush CC
Bolo by ťažké nájsť aplikáciu, ktorá by lepšie pracovala s editáciou videa, ako je Adobe Premiere Rush. Aplikácia s ľahkosťou spracováva niekoľko klipov a umožňuje jednoduché prispôsobenie všetkému, čo by ste od profesionálneho editora videa očakávali bez toho, aby ste museli robiť príliš komplikované veci. Na rozdiel od toho, čo si možno myslíte, nepotrebujete verziu pre stolné počítače na používanie mobilnej aplikácie, ale ak ju máte, všetky vaše diela sa budú synchronizovať medzi rôznymi zariadeniami, aby ste to mohli vyzdvihnúť.

počítač

2. Altos Odyssey
V roku 2018 sa vrátil jeden z našich najobľúbenejších herných hrdinov pre mobilné telefóny s Altos Odyssey, dlho očakávaným pokračovaním Alto dobrodružstva v roku 2015. Napriek dlhému čakaniu je nová hra rovnako očarujúca ako originál. Zachováva to isté obsadenie znakov, ale pridáva nové triky a dokáže splniť to, čo málo pokračovaní dokáže: zachováva kúzlo originálu pri súčasnom pridávaní nových prvkov, a nepôsobí to ako ďalší unavený reštart.

3. Asphalt 9 Legends
Predtým ste pravdepodobne hrávali arkádové štartové hry, ale ťažko by ste našli takú dobrú hru ako Asphalt 9 Legends. S ľahko ovládateľnými prvkami a zostavením, ktoré je prekvapivo realistické, nie je možné nezabaviť sa s Asphalt 9. A grafika je tak masívna, hladká, je ľahké zabudnúť, že nehráte na konzole.

počítačové aplikace

4. Donut County
Vašou úlohou je zjesť všetko, čo vidíte, aby ste sa dostali cez každú úroveň. Ale rýchlo si uvedomíte, že je tu oveľa viac nuansy než len jednoduché potiahnutie prstom po obrazovke. Existuje aj roztomilý príbeh s vlastným obsadením postáv a čoskoro si uvedomíte, že všetko nereaguje na to, že sa prehltne rovnakým spôsobom. Hra je neočakávane upokojujúca a je takmer nemožné skončiť ju tak rýchlo.