V dnešnej dobe sa dá už len ťažko uveriť, že môže byť niečo lacnejšie, než platíte. Množstvo ponúk a otravných marketingových ťahov vyvoláva skôr nedôveru, než nejakú nádej. A k tomu vám nepovedia všetko potrebné a zataja dôležité informácie, ktoré sa vám môžu následne predražiť.
Môžete si však k pravdivým a aktuálnym informáciám vrátane cien dopomôcť úplne sami. Napríklad v prípade zákonného poistenia vozidla.

stop

Je jasné, že pracovníci jednotlivých poisťovní sa predbiehajú v tom, ktorý z nich má lepšiu ponuku. Vo finále im však ide hlavne o svoje potreby a to získať čo najlepšiu províziu. Vám nakoniec opäť zostane len predražené poistenie a pracovník si už na vás ani nespomenie. Vy však žiadne návštevy poisťovní a stretnutia so zástupcami nepotrebujete. Zistiť všetky informácie o produktoch a službách jednotlivých poisťovní môžete on-line a tým získať i najlacnejšie poistenie auta.

Ako na informácie o lacnom poistení vozidla?

Stačí vám voľný čas a pripojenie k Internetu, vďaka ktorému sa dostanete na jednoduchý on-line kalkulátor, do ktorého vložíte všetky potrebné údaje o vás a vašom vozidle. Hodí sa vám mať pri ruke technický preukaz, v ktorom nájdete potrebné údaje, ktoré ovplyvňujú konečnú cenu zákonného poistenia. Do toho patria aj možné bonusy za beznehodové jazdenie, ktoré tiež dokážu cenu výrazne znížiť.

aplikace

Keď všetko poctivo vyplníte, na konci vás bude čakať vyhodnotenie produktov, služieb, výšky plnenia a cien jednotlivých poisťovní. K tomu neprídete ani o ponuku ďalších zliav a pripoistení, ktoré zvýšia komfort jazdenia.
Pokiaľ sa rozhodnete svoju súčasnú situáciu zmeniť, môžete rovno uzatvoriť zmluvu on-line. Najskôr však musíte písomne vypovedať tú súčasnú a stihnúť termín minimálne 6 týždňov pred výročím zmluvy.

A takto jednoducho môžete získať najlacnejšie poistenie auta.