Ste decentná hanblivá slečna alebo extravagantné dračica? Či už je to akokoľvek, umelé mihalnice môžete nosiť aj vy. Pristanú totiž každej žene.

Aj vášmu partnerovi sa táto zmena môže páčiť. Navyše si tak zdvihnete sebavedomie a budete si užívať obdivných pohľadov mužov okolo.
obočí

Tento rok na jar a v lete budú v kurze hlavne pastelové farby. A ani umelé riasy nezostávajú pozadu. Môžete si vybrať rôzne odtiene ružovej, fialovej, modrej, dúhovej alebo čiernostriebornej. Najväčším hitom sú pierka. Predávajú sa jednofarebná, ale nájdete ich aj v kombinácii rôznych farieb.

Fáza pred lepením:

· Naneste make-up na horné viečko a zapudrujte. Nebudú sa tak zlievať očné tiene, ktoré hodláte naniesť.
· Potom použite tekutú linku alebo očnú ceruzku a vykreslite horné viečko. Zakryjete tak prípadnú medzeru, ktorá by pri lepení mohla vzniknúť.

Fáza lepenia:

· Na okraj umelých rias naneste lepidlo pomocou vatovej tyčinky.
· Minútu počkajte.
· Nalepte ich na vaše očné horné viečko, čo najbližšie k vašim prírodným riasam. Zdvihnite pri tom hlavu mierne nahor a oko privrite.
· Lepidlo nie je sekundové, preto je veľmi dôležité pritlačiť niekoľko minút na viečko, aby tak celý oblúčik alebo trs veľmi dobre držal. Vyhnete sa tak prípadnému odchlipnutiu, aj keď budete mať za sebou divokejšiu noc.
Náš tip: Kvalitnejšie sú lepidlá, ktoré kúpite v drogérii, ako tie v sade.
· Nakoniec použijete riasenku, kedy je zjednotíte dohromady pre dokonalý efekt.

natáčka

Odličovanie a následná starostlivosť

Nie sú len na jedno použitie, a preto je dobré sa o ne náležite starať. Vďaka tomu vám dlhšie vydržia. Najprv ich musíte veľmi pomaly od vonkajšieho kútika oka odlepiť. Nečistoty vyčešte pomocou hrebienka. Zvyšky lepidla odstránite pomocou olivového oleja. Stačí pár kvapiek a zotrieť následne vreckovkou. A potom ich stačí dať do pôvodného obalu.
Nie je to nič zložité a určite všetko zvládnete sami z pohodlia domova. Budete tak mať úspech každý všedný deň.