Staráte sa dostatočne o svoje nechty? Muži sa asi najča ste ejšie starajú o to, aby boli ich nechty čisté a nie obhryzené. No keď sa pozriete na ženské nechty, je vám jasné, že si na nich dávajú záležať. Niekedy stačilo, aby ste ich mali čisté a pekne zastrihnuté. No dnes je to už o niečom inom. Je to o manikúre. Je to o farbe, je to o odtieni, o dĺžke a o všetkých maličkostiach, ktoré práve pekne upravené nechty predstavujú. No v prvom rade, viete, čo ženy vo všeobecnosti od svojej manikúry požadujú? Niežeby boli náročné, ale je to niečo, čo by podľa nich mala spĺňať skutočne každá manikúra.

gel lak

  1. Má mať dlhú výdrž.

  2. Má vyzerať prirodzene.

  3. Má vyzerať jednoducho úžasne.

To je niečo, čo sa jednoducho môže a dá od manikúry čakať. Napriek tomu, že sa možno snažíte nájsť niečo v drogérii, môžete si byť takmer stopercentne istá, že nič také tam nenájdete. Prečo to tak je? Z jednoduchého dôvodu, pre kvalitu musíte aj niečo obetovať. Možno to znie trošku strašidelne, ale ak chcete mať manikúru, ktorá vydrží na nechtoch oveľa dlhšie ako len pár týždňov, musíte do nej aj niečo investovať. A musíte naozaj vedieť, čo vlastne chcete. Ak chcete spĺňať všetky tieto tri body, ale dať si záležať hlavne na prirodzenosti, určite skúste gel lak.

laky

Kvôli tomu, aby ste ho mali na nechtoch ešte nemusíte absolvovať sedenia v salóne, pokojne to so správnym vybavením zvládnete doma aj sama. Na rozdiel od klasických prípravkov táto manikúra vyzerá skutočne prirodzene hlavne preto, lebo je umiestnená na vašich reálnych nechtoch. Nie je to nič nadrobené. Okrem toho je manipulácia s ňou skutočne veľmi jednoduchá a môžete si byť istá, že sa v tomto nájdete. Môžete sa vykašlať na drahé návštevy v salóne, manikúru si zvládnete doma urobiť aj sama bez toho, že by ste prišli o svoj voľný čas a peniaze. Tak na čo ešte čakáte?