Ono to totižto nie je len tak. Každý typ manikúry má svoje výhody a aj nevýhody a je len na vás, čo vlastne preferujete. Ak sa však rozhodnete, že chcete mať dokonalé nechty, určite voľte niečo, s čím sa budete vy sama stotožňovať. Bude to pre vás oveľa lepšie a dokonca aj oveľa jednoduchšie, tým si môžete byť istá. Taktiež sa to však odvíja aj od toho, do akej miery ste náročná na produkty.

pěstěné nehty

1. Obyčajný lak na nechty
Asi neexistuje ani jediná žena na svete, ktorá by doma nemala hneď niekoľko fľaštičiek s obyčajným lakom na nechty. Je ľahké podľahnúť takejto závislosti. Na druhej strane si však spočítajte, koľko peňazí ste dali za laky na nechty, ktoré na vašich rukách reálne vydržia len pár dní. Asi až príliš veľa, nemáme pravdu? Preto si dopredu rozmyslite či vám stojí za to míňať toľko peňazí na niečo, čo nemá dlhotrvácny účinok.

2. Umelé nechty
S týmto typom manikúry sa príliš veľa žien nestotožňuje, hlavne preto, že to pre mnohé nie je príliš príjemné. Vie sa to celkom zadierať do kožtičky okolo nechtov a zároveň aj ich aplikácia väčšine žien vôbec nevyhovuje. Ak vám to však neprekáža, máte na výber naozaj veľké množstvo variácií, ktoré si môžete zvoliť.

3. Gél-lak
Ideálne hlavne pre tie ženy, ktoré chcú mať svoje nechty ako z katalógu. No nechcú ich mať príliš dlhé a chcú, aby to vyzeralo, že majú nechty len namaľované. Na druhej strane však môžu umývať riad, utierať prach a robiť všetko, čo im len napadne. Toto je ideálne pre všetky ženy, ktoré majú svoje nechty zdravé.

salon

4. Gélové nechty
Tie sú poslednú dobu populárne naozaj najviac. Môžete si zvoliť rôzny tvar, dĺžku a o farbe a aplikácii ani nehovoriac. Takto môžete mať na svojich nechtoch naozaj čokoľvek a nemusíte sa báť, že vám to odpadne alebo sa vám to zlúpne dole. Ak budete s niečím spokojná, tak je to určite toto.