Nikto na svete nemiluje dovolenky tak veľmi, ako ich milujem ja. Šetrím si na ne celý rok a teším sa na ne celý rok. Sú to pre mňa Vianoce, ktoré trvajú týždeň a niekedy aj oveľa viac a skutočne to milujem. Viem, že mnohých ľudí chytá z cestovania panika, majú žalúdočnú nervozitu, horúčky a hocičo iné, no ja milujem aj ten pocit dobrodružstva a prebdených nocí, ktoré sa s cestovaním spájajú. Vždy týždeň pred dovolenkou naplánujem úplne všetko, čo si chcem zobrať, ale aj to, čo všetko chcem vidieť.

laky

Plány sú naozaj dôležité
Bez plánovania by to ani nebola žiadna dovolenka. Najviac ma baví, keď sa moje plány spontánne menia. V tomto nepatrím medzi tých ľudí, ktorých to úplne rozhodí a nevedia, čo majú robiť ďalej. Ja zmeny plánov naozaj vítam, pretože spontánne akcie sú vždy tie najlepšie. No čo sa týka vecí, ktoré musím mať kúpené alebo urobené ešte predtým, než vyrazím na dovolenku, v tom som skutočná puntičkárka.

Chcem vyzerať dobre
Možno je to trochu povrchné, no chcem na dovolenke vyzerať dobre. Dosť, že každý jeden rok bojujem so svojou postavou v plavkách, už keď nemám dostatok sebazaprenia, aby som sa do nich vypracovala, dávam si záležať aspoň na svojej vizáži. Preto si vždy nalepím umelé mihalnice (pretože mejkap ku vode mi príde neprirodzený) a dám si akryl na nechty. Krásna a upravená manikúra sa mi jednoducho s dovolenkou spája a ja chcem mať zo seba dobrý pocit.

manikůra

Buďte so sebou spokojná
Každú ženu robí šťastnou niečo iné, ale toto je skutočne vec, ktorá ma napĺňa. Nepotrebujem drahé šperky, stačí mi kvalitná manikúra, ktorá na mojich rukách ako ozajstný šperk vyzerá. Keď sa chcem odviazať, nechám si ohromne dlhé alebo zvolím krikľavú farbu, či rôzne farebné aplikácie. Páči sa mi možnosť voľby. Vždy si vyberiem to, na čo sa v tej chvíli cítim. A práve to je na tom naozaj úžasné.