Team up
Typ zábavného parku, v ktorom môže naraz byť až 80 ľudí. Vhodné je si so sebou vziať kolektív ľudí, napríklad: priateľov, rodinných príslušníkov alebo kolegov (jedno družstvo 3-5 osôb ). Cieľ hry je zdolať všetkých 20 miestností, pri ktorých preveríte vašu fyzickú a psychickú silu, vedomosti, logické myslenie, komunikačné zručnosti a tímového ducha. Hra trvá približne 2-3 hodiny.

bratislava

Mačkafé
Zaujímavý a troška nezvyčajný projekt. Ide o kaviareň, kde vám spoločnosť robia mačky. Tieto mačky sú adoptované z rôznych depozitov, alebo sú vzaté priamo z ulice. Je vedecky dokázané, že mačky dokážu zlepšiť zdravotný stav človeka. Pokiaľ máte radi zvieratá, chcete sa zrelaxovať a vypnúť pri ich pohladeniach a túlení, tak navštívte Mačkafé. Cieľom kaviarne je aj oboznamovať ľudí s problematikou týraných zvierat a poskytnúť im o tom čo najviac informácií. Samozrejme si treba vopred prečítať vnútorný poriadok.

Bratislava Shooting Club
Pre milovníkov zbraní. Táto strelnica sa nachádza 25 minút od centra Bratislavy. Môžete si zastrieľať zo zbraní, ako sú napríklad: 47 Kalashnikov,Benelli M3, Glock 17, a inýchostreľovacích pušiek, guľometov a brokovníc.

VRBA – The Virtual Reality Bar
Originálny bar v centre mesta, ktorý sa nachádza v centre mesta. Zahrať si môžete virtuálnu realitu a ochutnať z výberu viac ako 20 ginov, remeselné pivo či rôzne limonády. Bar je vhodný pre Teambuildingy, rozlúčky alebo oslavy. Je to jediné miesto na Slovensku kde si môžete zahrať escape room vo virtuálnej realite.

koncert

MAGIS ART & design studio
Ak ste milovníci umenia, tak si tu prídete na svoje. Jedná sa o galériu, ktorá predáva diela a výrobky 150 umelcov. V obchode nájdete obrazy rôznych techník, ale aj rôzne sochy, plastiky a objekty z dreva, kameňa, skla a kovu. Predajca vás rovno skontaktuje s autorom, aby ste sa s ním mohli dohodnúť o vašich predstavách.