Ženy si často myslia, že si niečo nezaslúžia. Vždy si myslíme, že nie sme dosť dobré, nie sme dosť pekné, nie sme dosť múdre. A to je často dôvod, prečo si veľmi veľa vecí odopierame. Jednoducho si myslíme, že si ich proste nezaslúžime. A to je chyba, pretože veľmi dobre vieme, že to určite nie je pravda. Zaslúžime si všetko, čo si myslíme, že je pre nás vhodné. To a ešte aj omnoho viac. Milé ženy, zmierte sa s tým. Ste krásne a máte nárok na to, aby ste si urobili radosť.

uv gel

Chvíľka pre seba
Pracujete, varíte, staráte sa o domácnosť a ešte sa staráte aj o deti. To predsa nie je len tak hocijaká práca. To je veľmi veľa prác naraz a povedzme si úprimne, za koľko z nich vás reálne platia? Keď sa tri hodiny učíte s deťmi, popri tom vysávate a snažíte sa navariť dobrú večeru, myslí niekto na to, aké je to vyčerpávajúce? Asi ani veľmi nie, však? Práve preto by ste mali vypnúť. Aj vy máte nárok na oddych. Urobte si chvíľku pre seba a nemajte pri tom absolútne žiadne výčitky. Chcete vedieť, ako na to?

Oddych a relax
Aspoň raz hoďte niektoré z povinností na svojho partnera a vy si doprajte zaručený relax v podobe niečoho, čo máte skutočne rada. Čo keby ste si napríklad urobili manikúru? Zoberte si uv gely a vrhnite sa do čohokoľvek, čo vás urobí šťastnou. Vytvorte na vašich nechtoch rôzne kreácie, je len na vás, ako to bude vo finálnej verzii vyzerať. Verte tomu, že vás to nabije energiou do ďalšieho dňa.

uv gely

Buďte krásna
Okrem toho, že budete zaručene dokonale zrelaxovaná, ešte budete aj krásna. Vaše nechty budú žiariť a verte tomu, že za ne utŕžite určite niekoľko závistlivých komplimentov. Nebuďte zbytočne skromná, veď sama veľmi dobre viete, že ste si tú manikúru urobila perfektne. Čo žene prospeje viac ako deň pre seba, ktorý strávi skrášľovaním? Verte tomu, že vás to poteší. Úplne stačí, keď si poviete, že presne toto si zaslúžite.