Je dobre si priznať, že len sám televízor do obývačky nestačí. Veď k nemu potrebujete minimálne satelitný prijímač, aby ste si užili všetky obľúbené televízne programy. A aj malá krabička potrebuje nejaké miesto. Niekomu sa zmestí hneď vedľa televízora, niekedy na to treba využiť samostatné miesto. Dobré tv stolíky ponúkajú elegantné a praktické riešenie pre všetku elektroniku, ktorou môžete svoje domáce centrum zábavy vybaviť. Satelit, DVD prehrávač, hraciu konzolu alebo prehrávač hudby. Všetka táto elektronika sa často nachádza v bezprostrednej blízkosti televízora kvôli kabeláži. Práve množstvo predplatených káblov často uberá z čaro z peknej obývačky. A práve vďaka dobrému nábytku všetky káble šikovne skryjete.

tv stolek

Ste filmový fajnšmeker?

Možno nie ste práve typ, ktorý si po príchode z práce sadne pred obrazovku a prepína kanály, kým niečo nenájde. Často nie je na programe nič dobré práve v čase, keď chcete relaxovať pri dobrom filme. Našťastie, ľahko si ho môžete pustiť! A keď si svoju zbierku neschovávate na USB kľúčoch, ale ste „stará škola“ so záľubou v originálnych nosičoch, aj tie chcete mať pár krokov od prehrávača. Pekne potriedené a priamo po ruke. V takom prípade budete voliť z trochu robustnejších tv stolíkov, ktoré ponúkajú aj úložné miesto pre cd-čká alebo konzolové hry.

tv

Vaše kompletne centrum zábavy, ale aj krásny doplnok

Obývačková stena má veľa podôb a často počíta s miestom pre televízor iba na jednej z horných časti šuplíkových komôd. No keď potrebujete miesto na veľa elektroniky, potrebujete doladiť taký nábytok, aby mohlo vaše multimediálne centrum zostať pokope. Nenašli ste nič, čo by presne štýlovo pasovalo ku kúpenej stene? Tak to zoberte presne z opačného konca! Zrkadlový nábytok bude perlou každej obývačky a navyše aj prakticky poslúži!