V prípade, že trpíte na opuchy, vyskúšajte aj vrecká od čierneho čaju na ich zmiernenie. Váš pohľad potom bude jasnejší. Oči jednoducho namáhame každý deň, preto by sme mali byť opatrní a dopriať im náležitú starostlivosť. Veď až 80% podnetov vnímame práve naším zrakom.

řasy

Kozmetický priemysel neustále beží dopredu a hľadá spôsoby, ako urobiť vzhľad našich očí dramatickejší a sexy. Nájdeme tu rad firiem, ktoré môžeme volať nováčikmi, postupne sa usadzujú na trhu. Ale zďaleka najpopulárnejšie sú napríklad mihalnice a iné doplnky, od ardell. Vďaka svojmu širokému sortimentu môžu osloviť nových zákazníkov, ktorí im zostávajú verní. Je založená na kvalite a inovatívnych postupoch. Tu si môžete kúpiť umelé riasy, nechty alebo napríklad uv gély a laky.

Niekoľko kvapiek histórie
História výroby umelých rias sa datuje už do roku 1918, kedy sa vyrábali umelé parochne a prvé takéto riasy sa dostali práve vtedy na svet. Značka ardell je tu od roku 1971, takže je to veľmi tradičná spoločnosť, ktorá sa neustále rozvíja a sleduje nové trendy. Založili ju manželia Arnold a Sydell Millerovi, keď samotný názov spoločnosti tvorí súčasť ich mien. V roku 1980 bola značka predaná spoločnosti American International Industries.
Dnes si môžete vybrať z farebných aj klasických rias alebo jednotlivých trsov v bohatom sortimente. Aj ich lepidlá sú veľmi profesionálne a vhodné aj pre alergikov.

Ako si urobiť salón krásy doma
Prvá aplikácia umelých rias môže byť pre vás stresujúca, pretože ste to nikdy predtým nevyskúšali. Ale nemusíte sa ničoho obávať, naučíte sa to rýchlo a ľahko aj vy. Je to len o troche zručnosti a praxe.
· Budete potrebovať ardell umelé riasy, lepidlo a pinzety alebo kliešte.
Okrem toho si musíte uvedomiť, že vďaka nim získate veľa sebavedomia a konečne sa budete cítiť krásne a želané. Stačí len zažmurkať a váš milovaný sa dostane na kolená!

oko

Ak chcete vyzerať prosto prirodzene, vyberte jemný dizajn, keď vaše okolie nespozná, že to nie sú vaše riasy.
Ak zvolíte výraznejší model napríklad na párty, nemôžete ísť do ulíc bez linky nad ich hornou líniou. Zakryjete tak všetky spoje. Sú oveľa silnejšie a rovnejšie rezané, takže už nie sú také prirodzené.
Hlavnou výhodou je, že ich môžete kedykoľvek dať dole a znova byť sami sebou ako predtým.