Vždy mi záležalo na tom, v akom stave sú moje nechty, ale akosi som nikdy nevedela prísť na spôsob, ako sa nimi normálne zaoberať bez toho, aby to malo nejaké fatálne následky. Neviem či celkom rozumiete tomu, čo tým chcem povedať, ale podstatné je, že skutočne premýšľam nad tým, ako upraviť svoje nechty tak, aby bolo všetko v poriadku a hlavne, tak aby neboli vôbec zničené. Ja viem, že je to pre mnohých ľudí banalita, ale pre mňa to bolo naozaj veľmi dôležité. Chcela som, aby moje nechty vyzerali výborne a aby som sa vedela spoľahnúť na to, že aj keď si z nich danú vec či produkt odstránim, vždy budú zdravé a nebudú pôsobiť, akoby ich niekto predtým požul.

nehty červené

Ako chcete, aby vaše nechty vyzerali?

Niektoré veci som mala v hlave ujasnené, ale niektoré zase nie. Chcela som, aby bolo všetko perfektné, preto som sa rozhodla, že sa zameriam na gel lak. Vedela som, že ho používajú ženy, ktoré si chcú zanechať svoje vlastné nechty a nepoškodiť ich, no zároveň majú od svojej manikúry určité očakávanie, ktoré chcú jednoznačne splniť. Rozumiete, čo tým chcem povedať? Pretože už aj ja sa v tom začínam veľmi strácať. Je však podstatné, aby ste vedeli, čo naozaj chcete.

gel lak

Vždy myslite na to, čo chcete

Myslieť na to, čo chcete? Alebo ako, keď niektoré ženy nemajú ani len tú najmenšiu predstavu o tom, čo vlastne skutočne chcú? Je to možno smiešne, ale mali by ste si uvedomiť, že aj počas tej najväčšej krízy by ste si mali byť istá v tom, ako sa chcete obliecť, aký chcete mať účes, ale aj to, ako chcete, aby vyzerali vaše nechty. Je to veľmi dôležité pre vaše pohodlie a pre všetko, čo vás teraz sprevádza. Ide hlavne o to, aby ste mysleli na seba. Ja som na seba myslela, a preto som si zakladala na tom, že moje nechty nesmú byť za žiadnu cenu zničené. A som hrdá na to, že sa mi to podarilo. Skúste to aj vy a uvidíte sami, že to stojí za to.